Novinka Tip

Svíčka v kokosce MOCHITO

412

Užijte si letní pohodu ve společnosti letních svíček! Letní limitovaná edice je tu! Podlehněte kouzlu přírodní svíčky v kokosové skořápce se svěží vůní MOCHITA. Zamilujte se do kombinace voňavé limetky a máty. Mochito je pro nás symbolem léta a tak volba byla jasná. Exotická kokosová skořápka přímo volá po limetovo-mátové náplni, která je svěží, šťavnatá a navodí chuť na letní drink. Vychutnejte si letní večery! Namíchejte si oblíbené mochito, zapalte svíčku a relaxujte na svěží letní vlně.

Zdobena je sušenou limetkou, lístky máty, třtinovým cukrem a prachem chlorelly. Balena je v papírové krabičce, vystlána přírodním lýkem, můžete ji tedy darovat i jako krásný dárek.


  • Skladem
419 Kč / ks
Kategorie: SVÍČKY
 

Svíčka obsahuje kombinaci kvalitního kokosového a sojového vosku. Je tedy čistě přírodní a veganská. Neobsahuje škodlivý parafín, spalováním neuvolňuje nebezpečné toxiny a je zdraví nezávadná. Do vosku jsou lehce přidány pouze čistě přírodní esenciální oleje. Svíčka je opatřena kvalitním dřevěným knotem WOOD WICK, který při hoření lehce praská a dokresluje tak příjemnou atmosféru. Ačkoli kokosová skořápka pochází až z tropického Bali, plněna a zdobena je ručně na severu Čech. Každá svíčka je originál a jedna od druhé se vždy trochu liší.

Bod tání/tuhnutí 50/33 °C. Nenechávejte na přímém oslunění a v prostorech s vysokou teplotou (např. ve vozidle v letním počasí)

- Skořápka je naplněna cca 350ml vosku- doba hoření je cca 30hod.

- Svíčka by neměla hořet déle než tři hodiny v kuse. Starejte se o ni podle návodu, který obdržíte spolu s ní. 

- Po vyhoření lze zbytky vosku velmi jednoduše vymýt teplou vodou. Zůstane Vám tedy krásná kokosová skořápka, kterou lze následně použít pro dekorační účely.

SVÍČKU NIKDY NENECHÁVEJTE ZAPÁLENOU BEZ DOZORU! HOŘLAVÝ MATERIÁL, NEBEZPEČÍ VZPLANUTÍ!

POD SVÍČKU VŽDY POUŽIJTE PODLOŽKU!