Tip

Svíčka v kokosce LEMONGRASS

378

Podlehněte kouzlu přírodní svíčky v kokosové skořápce. Vůně LEMONGRASS je naší nejoblíbenější vůní. Je svěží a čistá jako nový den. Ukrývá v sobě tóny citusů a čerstvé trávy pokryté ranní rosou. 

Zdobena je citronovou trávou, sušenými kvítky a sušenými lístky. Balena je v papírové krabičce, vystlána přírodním lýkem, můžete ji tedy darovat i jako krásný dárek.


  • Skladem
429 Kč / ks
Kategorie: SVÍČKY
 

Svíčka obsahuje kombinaci kvalitního kokosového a sójového vosku. Je tedy čistě přírodní a veganská. Neobsahuje škodlivý parafín, spalováním neuvolňuje nebezpečné toxiny a je zdraví nezávadná. Do vosku jsou lehce přidány pouze čistě přírodní esenciální oleje. Svíčka je opatřena kvalitním dřevěným knotem WOOD WICK, který při hoření lehce praská a dokresluje tak příjemnou atmosféru. Ačkoli kokosová skořápka pochází až z tropického Bali, plněna a zdobena je ručně na severu Čech. Každá svíčka je originál a jedna od druhé se vždy trochu liší.

Bod tání/tuhnutí 50/33 °C. Nenechávejte na přímém oslunění a v prostorech s vysokou teplotou (např. ve vozidle v letním počasí)

- Skořápka je naplněna cca 400ml vosku- doba hoření je cca 35-40hod.

- Svíčka by neměla hořet déle než tři hodiny v kuse. Starejte se o ni podle návodu, který obdržíte spolu s ní. 

- Po vyhoření lze zbytky vosku velmi jednoduše vymýt teplou vodou. Zůstane Vám tedy krásná kokosová skořápka, kterou lze následně použít pro dekorační účely.

SVÍČKU NIKDY NENECHÁVEJTE ZAPÁLENOU BEZ DOZORU! HOŘLAVÝ MATERIÁL, NEBEZPEČÍ VZPLANUTÍ!

POD SVÍČKU VŽDY POUŽIJTE PODLOŽKU! MISKA JE PŘIROZENĚ PÓROVITÁ A MŮŽE LEHCE PROSAKOVAT.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.