SÁZÍME STROMY

  baner sázení

 

Tento e-shop vznikl z lásky a respektu k přírodě. Pod pojmem příroda neodmyslitelně vidíme bohaté a zdravé lesy plné života. K tomu, abychom kolem sebe měli takových lesů co nejvíce, můžeme přispět všichni. To je na tom krásné. Každý z nás se může zapojit a podpořit zrození nových lesů v naší domovině. Když každý přispějeme troškou, společně pomůžeme ve velkém. Vždyť strom vedle stromu vytvoří les. 

Proto jsme se rozhodli navázat spolupráci s organizací HOME FOR TREES a dát všem našim zákazníkům možnost, zasadit prostřednictvím této ekologické organizace nový strom v České republice. Jak na to ? Je to jednoduché.

 

images (1)Každou objednávkou nad 800,- Kč darujete život novému stromu v ČR.

               nebo

images (1)Zakupte přímo produkt "NOVÝ STROM" v libovolném množství a ještě více tak podpořte výsadbu nových lesů. 

 

Jako poděkování za Váš dobrý skutek obdržíte DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT. Certifikát můžete podle svého uvážení dále věnovat, třeba jako krásný a smysluplný dárek. Strom si můžete také přijet sami zasadit- stačí sledovat naše sítě.

 

Pojďte do toho s námi, ať se to kolem nás co nejvíce zelení. 

společně

 

 

 

O ORGANIZACI LOGO S TEXTEM HOME FOR TREES  www.homefortrees.com

 

pomoc lesům

  

 

 

 "Hrajeme velkou hru o čas, kterou nikdo z nás nechce prohrát – kvůli nám, kvůli našim dětem, od kterých jsme si tuto planetu půjčili, kvůli vzkazu dalším generacím, že když se lidé spojí pro dobrou věc, ZVLÁDNOU VELKÉ VĚCI!"

 

 

 

 

 

 

 

NAŠE VIZE

 

 • Naší vizí jsou bohaté zdravé lesy plné rozmanitého života všech forem, které k nim přirozeně náleží.

 

 • Biodiverzní, harmonická lesní společenství plná ptáků, vody a vláhy, rostlin, hmyzu, hub a dřevin, o něž s láskou a úctou pečujeme a která jsou otevřená každému teď, i všem po nás příchozím.

 

 • Zveme všechny podobně naladěné lidi k ochraně, sázení, učení se a spolupráci, v lesích naší Země.

 

NAŠE PRÁCE

 

 • Chráníme a obnovujeme lesy v ČR, ve spolupráci s odbornými špičkami české ekologie

 

 • Organizujeme sázecí, edukační a uklízecí akce v lesích po celé České republice.

 

 • Pravidelně informujeme naše partnery o množství zasazených stromů z jejich příspěvků, dokládáme jejich lokalitu a vše dokumentujeme foto a video materiálem, který je k vidění v článcích na našem webu a na sociálních sítích. Všechny posty jsou označeny vždy aktivními odkazy na partnerský web.

 

 • Spojujeme se se zahraničními organizacemi na ochranu přírody po celém světě a rozšiřujeme tak naše vzdělání v oboru o moderní přístupy a možnosti ochrany.

 

 • Propojujeme se s uměleckými projekty z oblasti hudby, výtvarného umění, divadla a dalšími audiovizuálními počiny, abychom šířili myšlenku ochrany lesů a udržitelného života mezi co nejvíce lidí, hlavně mladých lidí, příjemnou, zušlechťující a inteligentní cestou.

 

 • Pracujeme na konceptu vědomého vzdělávání dětí o lesních společenstvích, k návratu a ochraně přírody, včetně témat ochrany vody, půdy a zero waste přístupu.

 

 sázení 4

                

 „Když odejdou ze světa peníze, nic se nestane.  Když odejdou ze světa stromy, je konec.“

 

 
 • sázení 7AkceTip
  Za každý nákup tohoto produktu za Vás necháme vysadit nový strom v ČR prostřednictvím ekologické organizace Home For Trees. Pomáhat sázet nové...
  Dostupnost:Skladem > 5 ks
  Kód:383