Chceš doručení na Slovensko? Není problém- napiš nám a tvou objednávku vyřešíme individuálně. Doručení tě bude stát 95,-Kč a objednávku ti zašleme na vybranou pobočku sítě ZÁSILKOVNY.

Svíčka v kokosce MOJITO- vyprodáno, letní limitka

412

VYPRODÁNO!!! Tuto vůni nachystáme opět na letní měsíce!

Užijte si letní pohodu ve společnosti letních svíček! Letní limitovaná edice je tu! Podlehněte kouzlu přírodní svíčky v kokosové skořápce se svěží vůní MOJITA. Zamilujte se do kombinace voňavé limetky a máty. Mojito je pro nás symbolem léta a tak volba byla jasná. Exotická kokosová skořápka přímo volá po limetovo-mátové náplni, která je svěží, šťavnatá a navodí chuť na letní drink. Vychutnejte si letní večery! Namíchejte si oblíbené mojito, zapalte svíčku a relaxujte na svěží letní vlně.

Zdobena je sušenou limetkou, lístky máty, třtinovým cukrem a prachem chlorelly. Balena je v papírové krabičce, vystlána přírodním lýkem, můžete ji tedy darovat i jako krásný dárek.


  • Vyprodáno
429 Kč / ks
Kategorie: SVÍČKY
 

Svíčka obsahuje kombinaci kvalitního kokosového a sójového vosku. Je tedy čistě přírodní a veganská. Neobsahuje škodlivý parafín, spalováním neuvolňuje nebezpečné toxiny a je zdraví nezávadná. Do vosku jsou lehce přidány pouze čistě přírodní esenciální oleje. Svíčka je opatřena kvalitním dřevěným knotem WOOD WICK, který při hoření lehce praská a dokresluje tak příjemnou atmosféru. Ačkoli kokosová skořápka pochází až z tropického Bali, plněna a zdobena je ručně na severu Čech. Každá svíčka je originál a jedna od druhé se vždy trochu liší.

Bod tání/tuhnutí 50/33 °C. Nenechávejte na přímém oslunění a v prostorech s vysokou teplotou (např. ve vozidle v letním počasí)

- Skořápka je naplněna cca 400ml vosku- doba hoření je cca 35-40hod.

- Svíčka by neměla hořet déle než tři hodiny v kuse. Starejte se o ni podle návodu, který obdržíte spolu s ní. 

- Po vyhoření lze zbytky vosku velmi jednoduše vymýt teplou vodou. Zůstane Vám tedy krásná kokosová skořápka, kterou lze následně použít pro dekorační účely.

SVÍČKU NIKDY NENECHÁVEJTE ZAPÁLENOU BEZ DOZORU! HOŘLAVÝ MATERIÁL, NEBEZPEČÍ VZPLANUTÍ!

POD SVÍČKU VŽDY POUŽIJTE PODLOŽKU! MISKA JE PŘIROZENĚ PÓROVITÁ A MŮŽE LEHCE PROSAKOVAT.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.