Svíčka ve skle MAGIC WINTER

702
1 hodnocení

Podlehněte kouzlu přírodních svíček!

Objevte naše COCOCANDLES.

Svíčka se zrodila v Jizerských horách, kde byla i ručně plněna a zdobena.

Venku poletují vločky a na okna kreslí mráz. Nalaďte se na sněhové období svíčkou MAGIC WINTER. Vůně, která udělá milovníka zimy snad z každého a vykouzlí neopakovatelnou atmosféru. Oblíbená kombinace jablka a skořice... to je vůně pravé české zimy. 

Svíčka je zdobena sušeným jablkem, skořicí a hřebíčkem

Balení obsahuje svíčku ve skle s víčkem a papírovou krabičku vystlanou přírodním lýkem. Set můžete darovat i jako krásný dárek.

  • 289 Kč 50 Kč –17 %
  • (2 ks) Skladem
239 Kč / ks
Kategorie: SVÍČKY
 

Obsahuje vysoce kvalitní směs kokosového a sójového vosku. Svíčka je čistě přírodní a veganská. Ovoněna je jemně pouze přírodními esenciálními a vonnými oleji. Neobsahuje škodlivý parafín, spalováním neuvolňuje nebezpečné toxiny a je zdraví nezávadná. Svíčka je opatřena kvalitním ekologickým knotem, pleteným ze speciálních papírovým vláken, které jsou pro lepší stabilitu vyztuženy tenkou vrstvou vosku. 

 

Bod tání/tuhnutí 50/33 °C. Nenechávejte na přímém oslunění a v prostorech s vysokou teplotou (např. ve vozidle v letním počasí)

- Sklenice je naplněna 170ml vosku- doba hoření je cca 25-30hod.

- Svíčku nechávejte hořet alespoň hodinu v kuse, aby se vosk stihl dostatečně roztopit a mohl rovnoměrně ubývat. 

Před každým novým zapálením zkraťte knot na cca 5mm. 

- Po vyhoření lze zbytky vosku velmi jednoduše vymýt teplou vodou. Zůstane vám tedy velmi kvalitní sklenice s víčkem vhodná k dalšímu využití.

SVÍČKU NIKDY NENECHÁVEJTE ZAPÁLENOU BEZ DOZORU!